جدیدترین مدل داکت اسپلیت اینورتر بوش با ضمانت نامه هوای پاک ایران ( داکت اسپلیت بوش )

قیمت کولر گازی بوش نمایندگی

نوشته شده در 25 فروردین, 1398 / توسط مدیریت بوش ایران

قیمت کولر گازی بوش نمایندگی شرکت هوای پاک ایران در دفتر مرکزی ، لطفا جهت مشاهده قیمت بروز ظرفیت مورد نظر خود بر روی آن کلیک نمایید تا توضیحات کامل محصول و قیمت آن برای شما نمایش داده شود .

کولر گازی بوش اصلی هوای پاک ایران

شرکت هوای پاک ایران تنها نماینده رسمی و وارد کننده انحصاری کولر گازی بوش در ایران می باشد . در نظر داشته باشید که حتما کولرگازی بوش اصل را با ضمانت نامه هوای پاک اران تهیه نمایید .

کولر گازی بوش اصلی هوای پاک ایران

جهت اطلاع از به روز ترین قیمت کولر گازی بوش نمایندگی با دفتر شرکت هوای پاک ایران به شماره ۰۲۱۹۵۱۱۸۳۸۰ تماس حاصل نمایید . لازم به ذکر است هوای پاک در شهر تجاری بانه نیز دفتر رسمی داشته و قیمت کولر گازی بوش در بانه نیز با گارانتی هوای پاک ایران توسط همین شرکت ارائه می گردد .

قیمت کولر گازی بوش اینورتر را می توانید در صفحه مربوط به کولر گازی های اینورتر وب سایت بوش ایران مشاهده نمایید . جهت مشاهده لیست قیمت کولر گازی بوش مدل ۱۰۰ اینجا کلیک نمایید .

قیمت کولر گازی بوش نمایندگی

قیمت کولر گازی بوش

جهت مشاهده قیمت هر کدام از ظرفیت های کولر گازی بوش اینورتر زیر بر روی آن کلیک نمایید تا توضیحات کامل و قیمت آن را مشاهده نمایید .

دریافت لیست قیمت کولر گازی بوش نمایندگی

شما می توانید لیست قیمت کولر گازی بوش نمایندگی را در قالب یک فایل از شرکت دریافت نمایید . برای درخواست دریافت لیست قیمت شما باید با دفتر مرکزی شرکت به شماره ۰۲۱۹۵۱۱۸۳۸۰ تماس حاصل فرمایید یا این که با شماره تلگرام ۰۹۱۲۰۹۷۹۴۷۳ مکاتبه نمایید .

لیست قیمت در شرکت هوای پاک برای مصرف کنندگان و نمایندگان متفاوت می باشد .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *