کلیه محصولات دارای شناسه محصول می باشند و از طریق مرز های رسمی کشور وارد گردیده اند ( مشاهده شناسه محصولات )

کولر گازی بوش سری ۶ تولید ۲۰۱۹

نوشته شده در 24 خرداد, 1398 / توسط مدیریت بوش ایران

کولر گازی بوش سری ۶ تولید ۲۰۱۹ ، با توجه به گرم شدن هر ساله زمین و نیاز مبرم افراد سراسر جهان به سیستم کهای تهویه مطبوع و رقابت شدید بین شرکت های تولید کننده کولر گازی و سایر سیستم های تهویه مطبوع همه سازنده ها را در مسیر تولید محصولات با کیفیت تر و پر امکانات تر ترغیب کرده است . شرکت بوش از جمله شرکت های معتبر در جهان است که هر ساله با تولید و عرضه محصولی با کیفیت تر و پر امکانات تر از سال گذشته حرکت کرده است و میتوان گفت از مبدیان و موسسان تولید تکنولوژی در جهان محسوب میشود .

کولر گازی بوش 2019

شرکت بوش در سال ۲۰۱۹ اقدام به ساخت نوعی کولر گازی بوش کرده است که میتوان گفت بیشترین امکانات و بیشترین فناوری سال را در ان قرار داده است که نتیجه ان اسایش و راحتی بیشتر کاربران را در پی خواهد داشت

کولر گازی بوش سری ۶ تولید ۲۰۱۹

شرکت بوش با معرفی جدید ترین کولر گازی بوش اینورتر ۲۰۱۹ که در ماه مارس بصورت کانسپت از ان پرده برداری کرد تا در ماه های اینده به تولید و عرضه انبوه برسد .

در ساخت نمونه کانسپت این کولرگازی سعی شده است از جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شده است از این رومیتوان گفت کولر گازی بوش اینورتر ۲۰۱۹ فرارتر از همه انتظارات شما میتواند عمل کند .

با وارد شدن کولر گازی بوش ۲۰۱۹ به بازار با جرات میتوان گفت تحولی نوین و انقلاب بزرگ در سیستم های تهویه مطبوع اتفاق خواهد افتاد .

امکانات جدید کولر گازی بوش اینورتر ۲۰۱۹

در این قسمت به معرفی نمونه جدید کانسپت معرفی شده کولر گازی بوش اینورتر ۲۰۱۹ که توسط شرکت بوش معرفی شده است خواهیم پرداخت .

استفاده از کمپروسورهای اسکرال سه بعدی ۳D

گرمایش در کولر گازی اینورتر

در مدل جدید کولر گازی بوش اینورتر ۲۰۱۹ از بهترین نوع کمپروسور که غالبا از نوع اسکرال میباشند استفاده شده است اما عمده ترین تفاوت ان با کمپروسور های اسکرال مدل های قبلی این است که در ساخت موتور های کمپروسور های جدید از فناوری بسیار پیچیده چرخشی که کاملا دیجیتال است استفاده شده است که بسیار متفاوت تر از مدل های قبلی کمپروسور های اسکرال کولر گازی بوش میباشد . استفاده از نسل جدید کمپروسور های سه بعدی در ساخت کولر گازی بوش اینورتر ۲۰۱۹ سبب شده است که انقلابی بزرگ در صنعت تولید سیستم های تهویه مطبوع اتفاق بیفتد . نحوه کار این نوع کمپروسور ها به نحوی است که میتوانند در سه بعد متفاوت سیکل متراکم کردن مبرد و انتقال ان را انجام دهد .

کاهش چشمگیر مصرف انرژی در کولر گازی بوش اینورتر ۲۰۱۹

کولر گازی بوش اینورتر ۲۰۱۹

در مدل های قبلی کولر گازی بوش برای کاهش مصرف انرژی از برد های الکترونیکی که بنام سیستم اینورتر بیشتر معرفی میشوند استفاده گردیده است که برای کل سیستم کولر گازی از ان برای کنترل مصرف انرژی استفاده میشود اما در مدل های جدید برای هر کدام از قطعاتی که میتوانند به حالت دور متغیر تبدیل شوند به طور جداگانه و مستقل بکار برده شده است .

از مهمترین قسمت های یک کولر گازی که بسیار پر مصرف هستند و میتوان از طریق سیستم اینورتر ان را کنترل کرد کمپرسور می باشد که بصورت مستقل برای ان برد الکترونیکی اینورتر تعبیع گردیده است .

از دیگر قطعات پر مصرف کولر گازی میتوان به موتور فن کولر گازی اشاره کرد که در مدل های جدید کولر گازی بوش ۲۰۱۹ بطور مجزا برای ان برد اینورتر تعبیه شده است

با توجه به اینکه در مدل های قدیمی بروی یونیت داخلی کولر گازی برد اینورتر وجود نداشت اما در سری جدید کولرگازی بوش اینورتر ۲۰۱۹ برای کاهش مصرف انرژی سعی شده است از برد های اینورتر که نقطه تمرکز انها کاهش و کنترل مصرف انرژی است نصب گردیده است .

نسل جدید کولر گازی اینورتر بوش ۲۰۱۹ با تولید سرما بدون باد

شرکت بوش با رونمایی از مدل جدید کولر گازی بوش در سال ۲۰۱۹ ” پرده از فناوری جدیدی بر داشته است که توسط ان کولر گازی بوش ابتدا با تولید هوای بسیار خنک در فضای شما محیط شما را به حد ایده ال شما میبرساند و پس از اتمام حالت بلووور ان off و توسط روزنه های ریزی که در قسمت زیرین کولر گازی بوش تعبیه شده است هوای سرد ملایم با سرعت بسیار نرم و ارام و ملایم خارج مینماید این در صورتی است که این هوای سرد بدون هوا سبب میشود که درجه حرارت فضای شما افزایش نیابد و دما حرارت مکان شما در همان صورت وضعیت باقی بماند .

فناوری ویند فری یکی از مهمترین تحول ها در ساخت سیستم های تهویه مطبوع است که بسیاری از مشکلات افراد را بین برده است .

این روش و تحول خنک کنندگی باعث میشود که دمای منزل شما در هر زمان یک دمای ثابت و دلخواه شما باشد و همچنین بدن افراد همیشه در معرض باد سرد قرار نگیرد و باعث ایجاد بیمارهایی که ناشی از برخورد هوای سرد میشود جلوگیری شود .

مدل های جدید کولر گازی بوش اینورتر بوش ۲۰۱۹ با استفاده از موتور های اینورتر اسکرال هشت قطبی استفاده میکند که راندمان بسیار بالایی دارند و طول عمر بسیار بالتری نسبت به موتورهای دیگر دارند .

استفاده از سیستم کنتاکتور جدید جهت محافظت از قطعات الکترونیکی و مکانیکی ونوسانات برق

در مدل های جدید کولر گازی بوش اینورتر ۲۰۱۹ از یک محافظ دیجیتالی بسیار هوشمند استفاده گردیده است که از قطعات الکترونیکی مانند برد های اینورتر که بسیار حساس هستند و برد های فرمان و متور فن ها و کمپروسور دستگاه که با افزایش یا کاهش ولتاژ نوسانات برق میتوانند اسیب ببینند” محافظت نماید .

این کنتاکتور دیجیتال که قبلا برنامه برق ورودی هر قطعه در مجموعه کولر گازی بوش در ان تعریف شده است و با توجه به افزایش یا کاهش ولتاژ در منبع انرژی سریعا برق اتصال به قطعات را قطع مینماید و در صورت رفع عیب و نرمال شدن مدار برق کلیه خطوط ارسال برق از کنتاکتور به سایر قطعات میسر خواهد شد .

دستگاه دیاگ (عیب یابی ) در کولر گازی بوش ۲۰۱۹

در مدل های قدیمی کولر گازی بوش و سایر برند های کولر گازی رفع عیب دستگاه از طریق برسی عوامل و ظاهر و یا حتی مواردی همچون ارور هایی که بروی صفحه نمایش دستگاه ظاهر وتوسط اعداد و ارقام و حروف لاتین نصاب و افراد متخصص میتوانستند عیب و اختلال دستگاه کولر گازی رفع نمایند اما در در مدل های جدید کولر گازی اینورتر بوش ۲۰۱۹ برای سهولت و سرعت در رفع عیب کولر گازی یک قسمت سوکت مانند بروی یونیت داخلی دستگاه تعبیه شده است که همانند دیاگ خوردو به دستگاه عیب یاب متصل و تمام موارد اختلال در دستگاه را بررسی و توسط نماینده رفع عیب خواهد شد . این دستگاه دیاگ را برای اولین بار توسط شرکت بوش برای کولر گازی اینورتر بوش برای مدل های ۲۰۱۹ طراحی شده است که میتواند زمان اتلاف شده کمتری برای پیدا کردن و جسنجو عیب در کولر گازی به حداقل خواهد رسید .

سیستم تمرکز سرما بر نقطه پر حرارت در مدل های جدید کولر گازی بوش اینورتر بوش ۲۰۱۹

به اشتراک بگذارید :

یک پاسخ به “کولر گازی بوش سری ۶ تولید ۲۰۱۹”

  1. با سلام از توضیحات مفصل شما سپاسگزارم اگر امکان دارد در مورد زمان فروش کولر بوش ۲۰۱۹ و ورود به بازار هم راهنمایی فرمایید.
    موجب تشکر‌خواهد بود کشور محل تولید یا مونتاژ آن را نیز در ایمیل زیر اعلام فرمایید.
    ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *