کلیه محصولات دارای شناسه محصول می باشند و از طریق مرز های رسمی کشور وارد گردیده اند ( مشاهده شناسه محصولات )

کولر گازی بوش ۲۰۱۹ و قابلیت های آن

نوشته شده در 27 فروردین, 1398 / توسط مدیریت بوش ایران

کولر گازی بوش ۲۰۱۹ در اوایل سال میلادی یعنی جون ۲۰۱۹ در نمایشگاه بین المللی CES معرفی و به نمایش عموم در غرفه مخصوص شرکت بوش گذاشته شد . شرکت بوش همیشه در تولید کولر گازی و سیستم های تهویه مطبوع پیشتاز بوده و در هر سری جدید از محصولات خود تکنولوژی و قابلیت جدیدی را معرفی نموده است .

کولر گازی بوش ۲۰۱۹ دارای عنوان بهترین کولر گازی اروپا

کولر گازی بوش 2019

در اروپا طی نظرسنجی که کمپانی بوش و سایت های مربوط به سیستم مدیریت محتوی انجام داده اند ، کولر گازی بوش مدل ۱۰۰ سری ۶ عنوان بهترین کولر گازی را از نظر مصرف و بازدهی انرژی و قدرت ایجاد سرمایش و گرمایش دریافت کرده است . کمپانی بوش در مدل جدید ۲۰۱۹ خود تغییرات زیادی را در مشخصات فنی کولر گازی ایجاد ننموده است و فقط سعی در کاهش مصرف انرژی و قدرت پرتاب باد آن داشته است .

در کولر گازی بوش مدل ۱۰۰ گرید مصرف انرژی +++A می باشد که به معنای بالاترین سطح بازدهی مصرف انرژی می باشد . این کولر گازی بوش بیشترین مقدار انرژی مصرف شده را برای شما به سرمایش و گرمایش تبدیل می کند .

سنسور سرمایش هوشمند کولر گازی بوش ۲۰۱۹

در سری جدید کولرگازی بوش معرفی شده سنسور هایی در بر روی اوپراتور تعبیه شده است که تعداد افراد حاظر در محیط ، میزان فعالیت آنها و میزان سرمایش مورد نیاز برای خنک سازی محیط را اندازه گیری کرده و کولرگازی دقیقا مقدار مورد نیاز سرمایش را تولید می کند و دقیقا به محیط مورد نیاز با دمپر های هوشمند هوا منتقل می شود .

سنسور های کولرگازی زمانهی که برای یک مدت تعیین شده کسی در محیط قرار نداشته باشد ، دور کمپروسور کولرگازی را کاهش می دهد تا از در مصرف انرژی صرفه جویی کرده و اتلاف انرژی نداشته باشد . این یک قابلیت جدید و انقلابی در کولر گازی می باشد زیرا به تنهایی باعث کاهش ۲۰% از مصرف انرژی می شود که در کل دستگاه کولرگازی بوش ۷۳% کاهش مصرف انرژی خواهد داشت .

به اشتراک بگذارید :

2 پاسخ به “کولر گازی بوش ۲۰۱۹ و قابلیت های آن”

  • با سلام و عرض ادب و احترام
   فقط مدل های x100 دارای ۷۳ درصد کاهش مصرف انرژی هستند .دلیل این امر در مدل x100 افزایش تعداد کیت برد های بکار رفته در سیستم کولر گازی جدید مدل x100 میباشد .
   با نهایت احترام
   شرکت هوای پاک ایران
   نماینده رسمی شرکت بوش در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *