کلیه محصولات دارای شناسه محصول می باشند و از طریق مرز های رسمی کشور وارد گردیده اند ( مشاهده شناسه محصولات )

کولر گازی بوش ۱۸۰۰۰ اینورتر مدل B1ZMI18100

نوشته شده در 15 تیر, 1398 / توسط مدیریت بوش ایران

کولر گازی بوش ۱۸۰۰۰ مدل B1ZMI18100 سری ۲۰۱۹

کولر گازی بوش ۱۸۰۰۰ سری x100 یکی از بهترین و مناسب ترین ظرفیت برای فضاهایی که بین ۴۰ تا ۵۰ متر مربع است میباشد .داشتن اینورتر ۳D دیجیتال در این مدل های جدید X100 سبب شده است که نگرانی شما را نسبت به مصرف ان بسیار کاهش دهد . در کولر گازی بوش اینورتر ۱۸۰۰۰ سری ۲۱۰۹ تمامی امکاناتی که میتواند اسایش بیشتر شما را فراهم نماید بکار برده شده است .این ظرفیت کولر گازی بوش ۱۸۰۰۰ گزینه مناسب برای فضاهای اپارتمانی و مسکونی و دفتر کار شما میباشد .

مشخصات کولر گازی بوش اینورتر ۱۸۰۰۰ مدل B1ZMI18100 سری ۲۰۱۹

 • ظرفیت سرمایش : ۱۸۲۰۰
 • ظرفیت گرمایش : ۱۸۵۰۰
 • سری ساخت :۲۰۱۹
 • کلاس انرژی +++A
 • استارت دستگاه :۱٫۲
 • میزان مصرف انرژی در سرمایش :۴٫۲
 • میزان مصرف انرژی در گرمایش :۴٫۳
 • میزان  تولید صدای  یونیت داخلی : ۲۸db
 • میزان تولید صدای یونیت خارجی : ۳۹db
 • شرایط کارکرد محیطی در مناطق حاره ا
 • شرایط کارکرد محیطی در مناطق حاره ای و معتدل T3
 • نوع سیستم DC inverter
 • نوع سیستم اینورتر : نسل ۳ دیجیتال ۳D اینورتر
 • ۷۳% کاهش مصرف انرژی
 • قدرت تحمل کمپرسور تا دمای بالا ۶۵C+ و زیر صفر (۱۵C-)
 • دارای کیت برد اینورتر سیستم دیجیتال ۳D
 • نوع مبرد گاز R410A
 • نوع کمپروسور  : کوپلند تیپ Scroll
 • پرتاب هوای چهار طرف اتومات
 • سیستم یخزدایی کمپروسور دیفراست ضد برف
 • عملکرد هوشمند دستگاه
 • سیستم سه بعدی کنترل دمای محیط
 • مجهز به سیستم تصفیه هوای خانگی
 • دارای فیلتر انتی باکتریال
 • فیلتر نانو  کربن
 • فیلتر ویتامین c
 • مکش سه طرفه جریان هوای گرم جهت سرمایش سریعتر و کارایی بهتر
 • پنج سال ضمانت بدون قید و شرط تعویض شرکت هوای پاک ایران تنها شرکت رسمی خدمات پس از فروش سیستمهای تهویه مطبوع بوش در ایران
 • نصب رایگان توسط نمایندگان شرکت هوای پاک
 • پنج متر لوله و کابل رایگان
 • دارای  ریموت (کنترل) هوشمند
 • کلیه قطعات کشور آلمان مونتاژ  کشور بلژیک
 • شرکت هوای پاک نماینده رسمی ووارد کننده انحصاری کولر گازی بوش در ایران

کولر گازی بوش ۱۸۰۰۰ مدل B1ZMI18100

با توجه به کاهش چشم گیرمصرف انرژی به لطف سیستم دی سی اینورتر دیجیتال ۳D بوش در سری جدید x100 و کیفیت فوق العاده قطعات و سیستم های نویز گیردستگاه و کاهش سطح صدای DB دستگاه واستفاده از تصویه هوای خانگی بسیار حرفه که تمامی الاینده های هوازی که شامل گرد و غبار و یون های منفی فضای شما میباشد رو تصفیه خواهد نمود وهمچنین مهار کننده نواسانات برق در کولر گازی بوش سری ۱۰۰ و گارانتی ۵ سال تعویض دستگاه توسط شرکت هوای پاک که تنها نماینده شرکت بوش در ایران میباشد با خیال راحت از سیستم طهویه مطبوع خود خود نهایت استفاده را ببرید .

کولر گازی اینورتر چیست ؟

به زبان ساده “تکنولوژی DC اینورتر بوش با توجه به دمای محیط فضای شما دور کمپروسور را تنظیم می کند علاوه بر این زمانی که دمای اتاق شما به دمای مطلوب تنظیم شده رسید ، دور کمپروسور کاملا پایین آمده و عملا برق بسیار کمی مصرف می کند و زمانی که دمای اتاق شما بالا رفت کمپروسور از دور پایین دوباره شروع به کار کرده و دور موتور را بالا می برد که این عملکرد از خاموش و روشن شدن مکرر کمپروسور جلوگیری کرده و مصرف برق را به صورت چشمگیری کاهش می دهد.

کولرگازی بوش اینورتر سری X100 مکمل تمیزی هوا

باکتری ها عامل بسیاری از بیماری های انسان از جمله وبا، سل، سوزاک،حصبه، و همچنین بیماری های جانوران و گیاهان می باشند . یكی از علل آلودگی غذاها وجود باكـتریها در هوا و محـیط غذایی است . باكـتریها از طـریق هـوا به داخل غذا نفوز کرده و درون غذاها تولید مثل می كنند و با رشد و تولید مثل خود، مواد زاید و سمی تولید می كنند همچنین بعضی از باكتریها مثل وبا آبها را آلوده كرده و باعث بیماری می شوند.

ذرات PM2.5 ذرات ریزی هستند که اندازه آنها کمتر از ۲٫۵ میکرومتر یا میکرون است، و یکی از عوامل اصلی آلودگی هوا هستد . ذرات PM2.5 که قطر آنها ۲٫۵ میکرون یا کمتر ( ۱۰۰ ) برابر کوچکتر از قطر موی انسان) است و آنقدر کوچک هستند که می‌توانند حتی به کوچکترین مجاری هوای ریه‌ها نفوذ کنند . این ذرات معلق عموما ناشی از فعالیت‌های هستند که در آنها سوخت‌های فسیلی مانند نفت، گاز و زغالسنگ سوزانده می‌شوند، از جمله رفت و آمد ماشین‌ها، ذوب و پردازش فلزات ، نیروگاه‌ها و مانند اینها و همچنین سوزاندن مزارع و آتش سوزی جنگل‌ها. کپک‌ها می‌توانند در یخچال رشد کنند. برخی کپک‌های مضر، سمومی به نام مایکوترکسین از خود ترشح می‌کنند که می‌توانند باعث ابتلا به انواع سرطان‌ها شوند.

ویروس‌ها از باکتری ‌های بسیار کوچکتر هستند و اغلب با میکروسکوپ الکترونی قابل مشاهده‌اند.ویروس با استفاده از امکــانات سلـــــولی یا خودش در سلــــول‌های میـــزبان تکـثیر می‌شـود و فعـالیت اصـلی یاخته‌های مـــیزبان را مخـتل مـیکند . ویـــــروس‌ها بســیاری از جانوران و گـیاهان و باکـــتری ‌ها را مبتـلا و بیمار مـی‌کنند که در مدل جدید کولر گازی بوش سری X100 بوش با استفاده از تصویه هوای حرفه ای که از ان استفاده شده دیگر نگران این موضوع نخواهید بود .

کولر گازی بوش ۱۸۰۰۰ مدل B1ZMI18100 سری ۲۰۱۹

چرا کولر گازی بوش بخریم ؟

کولرهای کم‌ مصرف بوش نسل جدید شرکت هوای پاک ایران دو تفاوت اصلی با کولرهای قدیمی دارند که با همین تفاوت توانسته‌اند مشکلات مصرف برق را تا حد قابل چشمگیر ۷۳ % کاهش دهد .

 1. گاز مصرفی در این کولرها گاز R410a بوده که بسیار سردتر از گازهای R22 که در کولرهای قدیمی مورد استفاده قرار می گرفت است.دمای جوشش گاز R410a منفی ۵۲ درجه سانتی گراد است و این در حالی است که دمای جوشش گاز R22 منفی ۴۱ درجه سانتی‌گراد بوده که این تفاوت در سیستم های تهویه مطبوع بسیار قابل‌توجه و نقش مهمی در تولید سرما در بازه زمانی کمتر و راندومان بالاتر در کولر گازی سری جدید ۱۰۰ خواهد داشت.
 2. ساختار کمپرسور یا همان قلب تپنده سیستم تهویه مطبوع یا کولر گازی های قدیمی به نحوی است که بعد از هم‌ دما شدن محیط با دمایی که شما برای کولر گازی تنظیم کرده‌اید موتور یا کمپرسور کولر گازی کاملاً خاموش و منتظر خواهد ماند تا دوباره از طریق فرمان مادربرد به کار گیری شود که همین استارت مجدد باعث مصرف جریان بالایی از برق است.

فناوری پرتاب جریان هوای سه بعدی ( چهار جهت ) در سری جدید X100

با استفاده از قابلیت پرتاب هوای چهار جهت در سری جدید کولرگازی های ۲۰۱۹ بوش جریان هوا به صورت متعادل در تمامی نقاط محیط شما پخش خواهد شد و در نتیجه هوای خنکی را در تمامی نقاط محیط برای شما به ارمغان خواهد آورد . این عملکرد با استفاده از دمپر افقی و عمودی که در پنل تعبیه شده است صورت می گیرد .

پرتاب جریان هوای سه بعدی کولر گازی بوش ۱۸۰۰۰ سبب میشود که هوا در همه قسمت های فضای شما به طور یکدست پخش و دمای همه فضای شما را به یک درجه ثابت نگه دارد . درکولر گازی های که فاید این تکنولوژی هستند سبب میشود که فقط قسمت روبرویی یا قسمت هایی که در قسمت جلویی یونیت داخلی یا همان پنل میباشد خنک و تهویه گردد اما در کولر گازی بوش اینورتر ۱۸۰۰۰ که دارای فناوری پرتاب هوا سه بعدی میباشد قادر است گوشه ها وفضاهایی که در کنچ وبغل و راست و چپ یونیت داخلی هستند بطور کامل پوشش داده شوند .

کولر گازی بوش 18000

کمپروسور کولر گازی بوش اینورتر ۱۸۰۰۰ مدل B1ZMI18100

کولر گازی بوش ۱۸۰۰۰ مدل B1ZMI18100 ، کمپرسور کولر گازی اینورتر بوش ۱۸۰۰۰ به نحوی طراحی‌ شده است که هیچگاه در بازه زمانی کوتاه کاملاً خاموش نمی‌شود بلکه همیشه حتی زمانی که شما در طول روز از آن استفاده‌ ای نمی‌کنید با دور بسیار کند در حال آماده‌ به‌ کار است و همین مصرف برق آن را در هنگام استارت بسیار کم می‌کند البته با تغییراتی که در این کولر انجام داده‌ شده مانند فرکانسی کردن برق آن یا نصب حس‌گرهای حساس به تعداد افراد حاضر در محیط و بسیاری از امکانات دیگر باعث شده‌اند که حدوداً ۶۰ تا ۷۳ در صدر از مصرف برق آن کم شود .

از ان جایی کمپروسور کولر گازی بوش قلب یک کولر گازی محسوب میشود وکیفیت و مرغوبیت یک دستگاه از نوع کمپروسور و تیپ کمپروسور و شرکت سازنده ان از مهمترین شاخص های یک کولر گازی مرغوب بشمار می اید .شرکت بوش با بهره گیری از تکنولوژی بالا و کیفیت برتر همیشه جز شرکت های پیشرو در صنعت تولید محصولات با کیفیت در جهان میباشد .

شرکت بوش برای بالا بردن رادنمان و بهره وری کولر گازی بوش و سایر سیستم های تهویه مطبوع از کمپروسورهای بسیار پر قدرت که توان متراکم کردن بیشتر گاز و تبرید بیشتر و کمپروسور هایی که میتوانند در هر شرایط اب و هوایی ممکن به راحتی و بدون افت به فعالیت خود ادامه دهند . یکی از فاکتور های کولر گازی های بوش در تولید کولر گازی و سایر سیستم های تهویه مطبوع استفاده از کمپروسور های اسکرال که سازنده ان شرکت کوپلند میباشد .

کولر گازی بوش 18000

قیمت مناسب به نسبت کیفیت و امکانات کولر گازی بوش

قیمت سیستم های تهویه مطبوع بوش به نسبت کیفیت و امکانات و گارانتی که دارند می توان گفت بسیار مناسب و مقرون به صرفه هست . هدف اصلی شرکت بازرگانی هوای پاک ایران ارائه سیستم های تهویه مطبوع با کیفیت بسیار عالی و در عین حال با قیمتی بسیار مناسب است که در طول فعالیت چند ساله خود توانسته است به این هدف دست پیدا کند .

مهندسی کیفیت ساخت و طراحی قطعات کولر گازی بوش

یکی از اصلی ترین دلایل خرید کولرگازی بوشکیفیت قطعات و مهندسی در ساخت آن است . کولرگازی بوش دی سی اینورتر مدل B1ZMI18100 برای کشور های اروپایی طراحی و ساخته شده است و تمامی قطعات آن از بالاترین سطح کیفیت و استاندارد های بین المللی برخوردار هستند و همه فیلتر های کیفیتی و زیست محیطی روز اروپا را سپری کرده و توانسته رتبه اول در بازار اروپا در میان مطرح ترین برند های جهانی را بدست آورد .

شرکت بوش قسمت اعظمی از تمرکز خود را برا روی ساخت و ارائه جدیدترین تکنولوژی و امکانات روز در لوازم خانگی خود گذاشته است . در همین راستا سیستم های تهویه بوش مطبوع نیز با امکانات عالی که دارند ، زندگی را برای شما بسیار ساده تر می کنند .از جمله قابلیت می توان به وای فای برای کنترل از راه دور ، فیلتر های متعدد ( ویروس دکتر ، پید ، پلاس مستر ، مبا ، فیلتر کربن ، ویتامین C و بایو فیلتر ) جهت تصفیه هوا ، قابلیت تشخیص تعداد افراد موجود در محیط و ایجاد سرمایش به همان اندازه ، پرتاب باد چهار طرف ( بالا پایین چپ راست ) ، حالت اسمارت برای عملکرد هوشمند دستگاه و … اشاره نمود .

فوق العاده کم صدا در کولر گازی بوش ۱۸۰۰۰

در کولرگازی های عادی به علت روشن و خاموش شدن مکرر کمپرسور کاملا بی صدا و آرام نیست اما کمپرسور کولر گازی های اینورتر بوش در حالی که قدرت بالایی دارند با کمترین صدا عمل می کنند و آرامش شما را تظمین خواهند کرد .

کولر گازی بوش 18000

گارانتی و ضمانت نامه کولر گازی بوش ۱۸۰۰۰ مدل B1ZMI18100

شرکت هوای پاک یران تنها وارد کننده سیستم های دی سی اینورتر و تهویه مطبوع بوش در ایران میباشد که تنها شرکت معتبر برای ضمانت و گارانتی کولر گازی بوش در ایران میباشد . شرکت بازرگانی هوای پاک ایران برای تمامی سیستم های تهویه مطبوع خود ۶۰ ماه ( ۵ سال ) گارانتی تعویض بدون قید و شرط قرار داده است که در نوع خود بی نظیر است . همچنین برای مدت ۱۰ سال خدمات پس از فروش و ۳۶ ماه گارانتی طلایی نگهداری و سرویس و نگهداری دستگاه را ارائه می دهد . شرکت هوای پاک ایران با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان در زمینه وارد کردن سیستم های تهویه مطبوع بوش و گارانتیو خدمات پس از فروش سیستم های تهویه مطبوع بوش در ایران میباشد مسولیت پذیری و تعهد این شرکت در قبال محصولات و مشتری مداری این گروه توانسته است رضایت کامل مشتریان خود را به دست آورد .

کولر گازی بوش 18000
کولر گازی بوش 18000

عکس کولر گازی بوش ۱۸۰۰۰ مدل B1ZMI18100 سری ۲۰۱۹

کولر گازی بوش 18000
به اشتراک بگذارید :

6 پاسخ به “کولر گازی بوش ۱۸۰۰۰ اینورتر مدل B1ZMI18100”

 1. دستتون درد نکنهآدم با مطالعه مطالب شما واقعا جای هیچ گونه بحثی برای مشتری نمی مونه کارتون حرف نداره

 2. خدا ازتون راضی باشه بهترین سایتی که تا الان دیدم همه ی مطالبتون آموزنده و خوب بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *