کلیه محصولات دارای شناسه محصول می باشند و از طریق مرز های رسمی کشور وارد گردیده اند ( مشاهده شناسه محصولات )

بهترین کولر گازی کم مصرف جهان – کولر گازی بوش

نوشته شده در 1 اردیبهشت, 1398 / توسط مدیریت بوش ایران

بهترین کولر گازی کم مصرف جهان ، کولر گازی بوش می باشد که در ادامه این مقاله به بررسی آن خواهیم پرداخت . کولر گازی بوش از جدیدترین تکنولوژی های برتر جهان در زمینه سیستم های تهویه مطبوع برخوردار می باشد که همین امر باعث کاهش مصرف چشم گیر انرژی در آن گردیده است .

سیستم اینورتر هوشمند کولر گازی بوش

بهترین کولر گازی کم مصرف جهان

کولر گازی بوش در جدیدترین مدل خود ، یعنی مدل ۱۰۰ که در سال ۲۰۱۸ تولید و معرفی گردید ، از بهترین مواد اولیه و بالاترین و جدیدترین تکنولوژی های روز سیستم های تهویه مطبوع استفاده نمود . شرکت بوش همیشه در تولید انواع لوازم خانگی از جمله لباس شویی ، ظرفشویی و یخچال بهترین محصولات را تولید کرده است .

کولر گازی بوش مدل ۱۰۰ سری ۶ به لطف کیت برد هایی تعبیه شده بر روی کندانسور و سنسور های هوشمند اوپراتور ، ۷۳% کاهش مصرف انرژی دارد که در نوع خود بی نظیر می باشد .

در کولر گازی بوش دی سی اینورتر ، انرژی دریافتی به صورت AC به DC تبدیل می شود و همین امر باعث کاهش چشم گیر مصرف انرژی می گردد . کولر گازی های دی سی اینورتر از دسته کم مصرف ترین کولر گازی ها در جهان می باشند که کولر گازی بوش دی سی اینورتر به لطف تکنولوژی های برترین که دارد که بهترین کولر گازی کم مصرف جهان مبدل شده است .

بهترین کولر گازی کم مصرف جهان

بهترین کولر گازی کم مصرف جهان

در بسیاری از مقایسه های صورت گرفته مابین انواع برند های کولر گازی در شرایط جوی مختل فو دریافت میانگین و بررسی کامل موضوع ، محققین در این زمینه به این نتیجه رسیدند که بهترین کولر گازی کم مصرف جهان ، متعلق به برند بوش مدل ۱۰۰ می باشد .

شما می توانید مشخصات فنی و ظرفیت های مختلف مدل ۱۰۰ کولر گازی بوش را با کلیک بر روی کلید زیر مشاهده نمایید .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *